Zmiana koła

WAWA-HOL zajmie się wymianą twojego koła o każdej porze dnia i nocy!
Standardowy problem z autem to przebita opona, w momencie, w którym auto jest najbardziej potrzebne. Jeśli więc twój samochód wymaga zmiany koła w stolicy, to koniecznie zadzwoń pod numer 666 285 777, a my przybędziemy z pomocą.

  • Wymiana koła
  • Zmiana felgi
  • Wulkanizacja w Warszawie

Z tym wszystkim poradzą sobie pracownicy WAWA – HOL, koniecznie skontaktuj się z nami, bez względu na godzinę i dzień tygodnia, a my postaramy się jak najszybciej uporać się z Twoim problemem.
Dziurawa opona może zaskoczyć cię w każdej chwili. Nieważne, jak bardzo jesteś ostrożnym i uważnym kierowcą, przykra niespodzianka może pojawić się w najmniej oczekiwanym momencie. Ekspresowa zmiana koła może okazać się niezbędna, jeśli potrzebujesz samochód NA TERAZ, a my to załatwimy.

A oto kilka prostych rad, co robić, kiedy złapiemy ,,gumę”:

  • Jeśli zdałeś sobie sprawę, z tego, że opona nie ma powietrza, zjeźdź na możliwie najbliższy parking, większe pobocze, a nawet chodnik, aby zapewnić sobie bezpieczne miejsce postoju, nie utrudniać ruchu innym samochodom i umożliwić miejsce do pracy fachowcom z WAWA-HOL.
  • Jeśli zaszła taka konieczność, wystaw w odpowiedniej odległości trójkąt ostrzegawczy
  • Powiadom WAWA-HOL o zajściu i poczekaj na naszego pracownika

Jeśli nie posiadasz przy sobie zapasowej opony, koniecznie uprzedź naszych pracowników, a my zapewnimy potrzebne koło.
Wymiana powinna potrwać nie dłużej niż kilka minut, jeśli oczywiście robi to doświadczony pracownik naszej firmy. Po chwili będziesz mógł więc jechać w dalszą podróż.