Transport pojazdów

Nasz firma specjalizuje się szeroko pojętym transportem samochodów. Mowa tutaj nie tylko o autoholowaniu pojazdów zepsutych, czy też powypadkowych, ale również transport aut z zagranicy, przewóz samochodów zabytkowych na równe imprezy, czy też transport aut sportowych.

Początkowo nasza firma zajmowała się wyłącznie holowaniem pojazdów, jednakże z biegiem czasu i znacznym rozwojem naszej firmy, zaczęliśmy podejmować coraz to nowsze zlecenia. Obecnie możemy pochwalić się dużym doświadczeniem w tej dziedzinie, a nasi pracownicy nie boją się żadnych wyzwań.

WAWA-HOL to gwarancja najwyższej jakości usług , jednakże aby nie osiąść na laurach, cały czas się dokształcamy, by nie zawieść oczekiwań klientów. Sprostanie wymaganiom, jakie stawiają Państwo przed nami, to nie lada wyczyn, jednakże poszerzanie wiedzy i umiejętności daje nam duże możliwości, dzięki czemu zawsze wywiązujemy się z powierzonych nam zadań.
Nasza firma istnieje na rynku już 15 lat, były to lata pełne wyzwań i nauki. Przez rozmaite sytuacje, z jakimi mieliśmy styczność nabraliśmy nie małego doświadczenia i teraz wiemy jak szybko i bezpiecznie przewieźć pojazdy, nawet te ze szczególnymi wymaganiami.

Podstawową zasadą, jaką kierują się nasi pracownicy jest bezpieczeństwo powierzonych nam aut. Dokładne mocowanie, ewentualne osłony i bezpieczny transport to podstawa w naszej pracy. Nawet sportowe pojazdy o niskim zawieszeniu nie stanowią żadnego problemu, a ich właściciele nie muszą martwić się o podwozie, jeśli powierzają samochód naszej firmie.
WAWA-HOL nie boi się również sytuacji powypadkowych. Z należytą starannością przewieziemy auto do wskazanego mechanika, jak również pomożemy przy ewentualnych problemach z wypełnianiem oświadczenia o winie.

Jesteśmy całodobowo dostępni pod numerem telefonu 666 285 777, więc zadzwoń, a my przyjedziemy Ci z pomocą!