Pomoc drogowa i holowanie – Śródmieście

Śródmieście znane jest wszystkim dobrze z faktu, że jest to centrum. To tutaj są zlokalizowane najważniejsze urzędy centralne, czy też samorządowe. Właśnie w tym miejscu Warszawa pokazuje swoje oblicze. Do Śródmieścia z czterech stron świata przybywają turyści, aby zobaczyć najważniejsze w stolicy muzea, galerie, czy też zabytki i historyczne miejsca nadające Warszawie ten specyficzny charakter.

Na 1557 ha przypada zaledwie 135 tysięcy mieszkańców, jednakże tłumy poruszające się po ulicach i chodnikach to skutek faktu, iż jest to serce tego miasta, które tętni życiem dzięki sferze kulturalno- rekreacyjną. Turyści mkną więc ulicami, by obejrzeć najstarsze ośrodki życia miejskiego lewobrzeżnej Warszawy na samym czele z Rynkiem Starego Miasta i Starówką.
Oferujemy więc nasze usługi autoholowania w przypadku kolizji drogowych, które są dość częstym widokiem na ulicach Śródmieścia. Tłok i nerwy nie sprzyjają kierowcom, a wystarczy chwila nieuwagi i mogą stać się Państwo właścicielami poobijanego samochodu, który my w szybkim czasie i bez zbędnej pomocy usuniemy z drogi.