FAQ

Do najczęściej zadawanych pytań należą problemy związane z rozruchem samochodu, kiedy auto uległo wypadkowi lub brało udział w stłuczce i nieodzowna staje się pomoc drogowa. Wawa-Hol pomoże w każdej sytuacji drogowej na ulicach miasta Warszawa jak i okolicach miasta Warszawa.
Zgłoszenia telefoniczne przyjmowane są przez Wawa-Hol 24h na dobę, a nasi kierowcy w sposób profesjonalny zajmą się holowaniem auta do naszego warsztatu samochodowego lub innego warsztatu samochodowego, który wskaże właściciel pojazdu.
Kierowcy pojazdów dzwoniąc do Wawa-Hol mogą uzyskać informację jaką mamy stawkę za km, czy dysponujemy w danej chwili wolną pomocą drogową, którą można skierować na podany adres.
Nasze doświadczenie w naprawach warsztatowych ułatwia diagnozę usterki z opisu jaki przedstawia klient, staje się to przydatne w skierowaniu odpowiedniego sprzętu jakim trzeba dysponować na miejscu zdarzenia, aby profesjonalnie i sprawnie przeprowadzić akcję holowania pojazdu.
Nasi klienci mogą bezpłatnie skorzystać z naszego doradztwa przy naprawach warsztatowych, pomocy drogowej, holowaniu i innych przypadkach mających miejsce na trasie przejazdu.
Wawa-Hol wielokrotnie sprawdziła się w usługach dla miasta Warszawa, kierowcy kierowani do naszego warsztatu samochodowego zadowoleni wracają do nas w późniejszej eksploatacji swojego auta.

Do najczęściej zadawanych przez Państwa pytań możemy zaliczyć:

 1. Jaki jest czas dojazdu Wawa-Hol do miejsca zdarzenia?
  Nasze samochody bazują w różnych sektorach miasta i szybki dojazd jest zawsze możliwy.
 2. Czy warsztat samochodowy wyposażony jest w urządzenie diagnostyczne?
  Nasz warsztat to profesjonalne miejsce napraw różnych aut. Jesteśmy w dyspozycji wielu specjalistycznych narzędzi i sprzętu.
 3. Czy pomoc drogowa jest wstanie odpalić samochód z przewodów?
  Do wezwań pomoc drogowa zabiera przenośne urządzenie rozruchowe tzw. booster. o dużym prądzie rozruchowym mogącym uruchomić dizle i silniki benzynowe.
 4. Jak pomoc drogowa poradzi sobie z awarią auta z urwanym kołem?
  Pomoc drogowa wyposażona jest w wózek najazdowy umożliwiający specjalistyczny najazd na platformę holowniczą.
 5. Jak jest zabezpieczony sprzęt, który znajduje się na platformie?
  Do profesjonalnego zabezpieczenia przewożonych samochodów, motocykli, wózków i innego ciężkiego sprzętu używamy pasów, które posiadają odpowiednie zabezpieczenia i atesty.
 6. Czy możliwy jest odbiór i odprowadzenie samochodu do autoryzowanego serwisu samochodowego w celu wykonania przeglądu gwarancyjnego?
  Tak, aby nie angażować klienta zabieramy pomocą drogową samochód na przegląd i odwozimy w to samo miejsce lub pod wskazany adres.
 7. Czy Wawa-Hol przewozi samochody zabytkowe?
  Z należytym szacunkiem i pieczołowitością przewozimy auta zabezpieczone w sposób jaki wymaga ich stan techniczny.