Blog

Zmiana koła w samochodzie

W trakcie jazdy samochodem osobowym lub dostawczym pękła Ci opona, gdyż wjechałeś w dziurę, najechałeś na ostry element lub wykonałeś agresywny, szybki manewr pojazdem? Nie posiadasz odpowiedniej wiedzy, aby samodzielnie zmienić koło lub nie posiadasz wszystkich niezbędnych do tego narzędzi? Dokładnie przeanalizuj wszystkie możliwości i wybierz dla siebie najlepsze rozwiązanie.

Płyny i oleje eksploatacyjne – jak sprawdzić poziom i kiedy wymienić?

dokręcanie pojemnika z płynem pod maską auta

Każdy kierowca, chcąc dbać o swój pojazd i własne bezpieczeństwo, powinien regularnie kontrolować poziom ciśnienia w oponach czy stan świateł. Do jego obowiązków należy też dokonywanie przeglądu płynów i olejów eksploatacyjnych. Które z nich i jak często powinniśmy zatem sprawdzać?

Pasek rozrządu – najważniejsze informacje w pigułce

Pasek rozrządu to jeden z elementów samochodu, który się zużywa i wymaga regularnych wymian. Konieczność wymiany zależy przede wszystkim od pokonanych kilometrów lub posiadanych lat. Trzeba zdawać sobie sprawę, że ignorowanie zacierania się paska może prowadzić do bardzo drogiej i często nieopłacalnej naprawy silnika.

Dodaj informację prasową

Zależy nam aby na tej stronie nasi klienci, internauci znaleźli przydatne dla siebie informacje dlatego chętnie opublikujemy informacje prasowe, publikacje z dziedziny motoryzacji. Publikowane będą wyłącznie unikalne materiały. Firmy, agencje Pr zainteresowane zamieszczeniem takich informacji proszę o kontakt mailowy: firma@pomoc-drogowa.warszawa.pl

Witaj na naszej nowej stronie WWW

Witaj na naszej nowej stronie WWW. Mam nadzieję że znajdziesz tu informacje jakich szukałeś. Nasz telefon jest czynny całą dobę. Jeśli potrzebujesz pomocy dzwoń o każdej porze.